Web sitemiz güncellendi
Takipte kal

Hakkımızda

2KCNC

Bizim Hakkımızda

Kurumsal bilgiler

2K CNC 2013 yılında Dudullu Osb bölgesinde konusunda uzman otomotiv ve makine üreticilerine fason talaşlı imalat desteği vermek amacıyla iki kardeş tarafından kurulmuştur. 20 yıla yakın imalat ve montaj tecrübesi ile otomotiv yedek parça, makine yedek parça,medikal ürünler ve müşteri talebine bağlı olarak genel ve özel amaçlı yedek parçaların prototip ve seri imalatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Talaşlı imalat,Otomotiv yedek parça imalatı,Özel amaçlı yedek parça imalatı,Hidrolik lift ekipmanları imalatı,Cnc freze ve torna işleri,Medikal ürünler,Her nevi metal ve türevi ürünlerin işlenmesi ve montaja hazır hale getirilmesi işlemleri.

Modern Teknolojiyi takip eden makine parkı ve eğitimli personeliyle faaliyetlerine devam eden firmamız, müşteri taleplerini en kısa zamanda üst düzey kalite anlayışı ile değerli müşterilerine talaşlı imalat ve montaj konularında mühendislik disiplini ve tecrübesiyle çözüm üreten bir tedarikçi olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı en temel prensip olarak benimsemiştir.

IQR Sertifikamız